سه شنبه 30 شهریور 1400 -  2021-09-21

اولین مرجع خبری پاقلات

کد خبر: 153
تاریخ انتشار: 1400/03/05 14:49

وصيتنامه پاسدار شهيد قاسم احمدی

      بسم الله الرحمن الرحيمان الله يحب الذين يقاتلون في سبيله صفاً كانهم بنيان مرصوصخدا آن مؤمنان كه در صف جهاد با كافران مانند سد آهنين همدست و پايدار دوست مي دارد.امرو


بسم الله الرحمن الرحيم

ان الله يحب الذين يقاتلون في سبيله صفاً كانهم بنيان مرصوص

خدا آن مؤمنان كه در صف جهاد با كافران مانند سد آهنين همدست و پايدار دوست مي دارد.

امروز اين آيه شريفه مصداق پيدا كرده است . مردم مسلمان ايران در برابر دشمنان  سبحان ما را به اسلام راستين كه در اين زمان امام بزرگمان خميني بت شكخدا چون صف آهنين ايستادگي مي كنند . اي خداي بزرگ و اي قادر متعال و اي رهنمون كننده ين پرچمدار آن است رهنمون باش . من انشاء ا.. عازم جبهه هستم تا در اين نبرد تاريخي و سرنوشت ساز به رهبري امام امت شركت جويم . چه زيباست لحظه اي كه تفنگ از زمين كنده مي شود و بسوي دشمن نشانه مي رود . ما بياري خداي بزرگ ، مي رويم به جبهه تا تفنگ خود را بسوي دشمن متجاوز هدف بگيريم . و با پيروزي و سربلندي به شهر خود جهت خدمت نمودن به اسلام و ملت عزيز برگرديم . من معتقد هستم كه انسان مسلمان بايد از حقوق خود دفاع كند ولو اينكه بر عليه خود شخص باشد . بنابراين تنها حرفي كه مي توانم به برادران مخصوصاً برادران پاسدار بزنم اينكه هميشه از حق دفاع كنيد و يار مظلومان باشيد و حق را بگوييد اگر چه به ضررتان باشد . و حرفي دارم به ملت ايران خصوصاً جوانان عزيز مسلمان ، اين كه تا آخرين لحظه مرگ از ولايت فقيه و روحانيت آگاه  دفاع كنيد و نگذاريد روحانيت تنها بماند و زير آماج حملات اين شخص و آن شخص و اين گروه و آن گروه قرار بگيرند . من از خداي بزرگ مي خواهم كه اين انقلاب اسلامي ملت را به انقلاب مهدي (عج) متصل فرمايد .


اي ملت عزيز ايران مبادا امام را تنها بگزاريد كه اگر امام خميني را رها كنيد به خون تمام شهيدان خيانت كرده ايد. مردن راهي است كه همه ماها بايد آن راه(را) برويم. اما مرگ سرخ و با شرف زندگي كردن و حقيقت را زنده نمودن و شهيد شدن افتخاري است كه نصيب هر كسي نمي شود.

خدايا ! اي كاش هزاران جان داشتم و به خاطر رضاي تو در راه امام خميني كه همان راه اسلام عزيز است مي دادم.

من اين شهادت را به همه آن دوستاني كه اين راه را رفتند و شهيد شده اند تبريك مي گويم و اميدوارم از خداوند كه اين لياقت شهيد شدن را به من عنايت فرمايد تا در راه او شهيد شوم . تا از خون شهيدان درخت اسلام پايدار گردد . مادر عزيزم تو بس  افتخار كن كه توانستي فرزندي را بزرگ كني و تربيت اسلامي و درس شجاعت را به او بياموزي و براي اسلام و رضاي خدا لباس سبز بر تن او پوشيدي و به نبرد حق عليه باطل فرستادي ، پس در اين پيشامدي كه براي شما افتاده هيچ ناراحت نباشيد و گريه نمي خواهد بكنيد چون فرزند تو فقط در راه خدا و براي رضاي خدا كشته شده است . و در اين جا بايد از محضر پاك فرزندانم و مادرم و خانواده ام و خواهران و برادرانم پوزش بطلبم چون هرگز نتوانسته ام براي مادرم فرزندي خوب و براي برادران و خواهرانم برادري خوب و براي فرزندانم پدري خوب باشم . فرزندم ، مادرم و خانواده ام هرگز براي من اشك مريزيد و اگر مي خواهيد گريه كنيد بياد مظلوميت امام حسين«ع» گريه كنيد چوندر صحراي كربلا كسي نداشت كه او را ياري كند و با لب تشنه سر از تن او جدا كردند .

و شما اي برادران اسلحه ي خونينم را از زمين برداريد و تا پيروزي نهايي و كل فتنه راهم را ادامه دهيد . و چون من آگاهانه در اين راه گام برداشته ام صبر داشته باشيد كه بعد از آن نوبت پيروزي است و بار ديگر تكرار مي كنم كه براي من گريه نكنيد و به اسلام راستين معتقد باشيد و دست از ياري امام بر نداريد و از روحانيت حمايت كنيد كه ان شاء ا… خدا يار شماست . و باز تذكر مي دهم كه فرزندانم درد به دلشان نرودو ناراحت نشوند ، اگر آنها ناراحت شوند مثل اينكه من ناراحت كرده ايد . و خانواده و برادرانم اگر من شهيد شدم فرزندانم را بخوبي تربيت كنيد و راه اسلام را به آنها نشان دهيد و راه حق و باطل را برايشان مشخص كنيد و خانواده ام بعد از من شما هستيد سرپرست ايشان و شما بايد اينها را سرپرستي كنيد .

بار خدايا ! اين زحمتهايي كه دارم مي كشم آخرش شهادت را نصيبم كن و نتيجه زحمتهايم را شهادت قرار بده .

بار خدايا ! اين لباس سبز پاسداري كه پوشيده ام ، خدايا اين لباس را كفن من قرار بده .

بار خدايا !به خون شهيدان قسم مي خورم كه تا آخرين نفس و آخرين قطره خونم از امام عزيز و از اسلام راستين دفاع خواهم كرد و هرگز پشت به دشمن نخواهم كرد و از جبهه بر نخواهم گشت.

و در پايان از همه آشنايان مي خواهم چنانچه حرفي جز حرف حق زده باشم مرا ببخشند و براي امرزشم دعا كنند و اگر شهادت نصيبم شد مرا در گلزار شهداء پاقلات دفن نماييد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
وب سایت:
* نظر:
آخرین اخبار
طرح شور عاطفه ها در شهرستان مهر اجرایی می‌شود آغاز برداشت دانه روغنی کنجد از مزرعه نادر کریمی در روستای چاه گزی بخش وراوی شهرستان مهر اخذ سهمیه چارتری جهت حمایت از پروازهای فرودگاه بین المللی شهدای لامرد آیین تکریم و معارفه رئیس فنی و حرفه ای لامرد دیدارو نشست امام جمعه لامردبارئیس واعضای شورای اسلامی شهرلامرد به همت گروه جهادی حسینیه اعظم اشکنان یکصد سبد معیشتی میان ایتام صغیر در اشکنان توزیع شد دیدار امام جمعه اهل سنت شهر اهل با فرمانده حوزه مقاومت بسیج سپاه اشکنان سومین سالگرد شهید مدافع حرم حجت الاسلام طالبی در لامرد برگزار گردید کشف و ضبط مقادیری دستگاه استخراج رمز ارز(ماینر)توسط سپاه ناحیه لامرد با همت خیرین یک باب حسینیه و خانه عالم در روستای «لاورخشت» از توابع بخش اشکنان به بهره برداری رسید محور اشکنان-لامرد باز هم حادثه ساز شد قطع برق مراکز مخابراتی شهرستان مهر به دلیل بدهی مالی اخرین روستاهای شهرستان لامرد در بخش اشکنان از نعمت گاز بهره مند شدند کارکنان منطقه ویژه اقتصادی لامرد واکسینه شدند مدیر عامل تعاونی مرزنشینان اشکنان عملکرد یکساله خود ارائه نمود معلم لامردی ۳ کتاب حوزه تعلیم و تربیت تالیف کرد رونمایی از آثار جدید بهرام عاشوری با نصب اتو ترانس، برق روستا‌های اشکنان تقویت شد از پزشکان بیمارستان بعثت اشکنان تجلیل شد نماینده و صنایع پای کار تامین هزینه اکسیژن ساز بیمارستان مهر بیایند اختصاصى سبحان از خطبه هاى امروز نماز جمعه لامرد پاکسازی مسیر اهل به اشکنان به همت فرهنگی بازنشسته اهم بیانات امام جمعه بخش اشکنان در خطبه های نمازجمعه 5شهریور1400 مدیرعامل آلومینیوم جنوب معارفه شد کمک ۲۳۰میلیون ریالی به بخش خاکستری بیمارستان اشکنان پویش ذبح قربانی برای رفع بلا به همت گروه منتظران ظهور و حمایت مردم نیک اندیش اشکنان انجام گرفت محمد نجفی نماینده شورای شهر اشکنان در شورای شهرستان لامرد شد مساعدت50 میلیون ریالی، دکتر اعتمادی متخصص زنان و زایمان بیمارستان بعثت اشکنان کتاب « سند» وارد بازار شد هشدار دکتر موسوی: کرونا را جدی بگیرید/ خطر فروپاشی نظام سلامت